X
Tel. +40 748 119 309 inforomania-constanta@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply | Bdul Mamaia nr. 28 | 900670 Constanta, Romania

Operator maszyny CNC

Choć maszyny sterowane numerycznie w najnowocześniejszych zakładach zaczęły się pojawiać ponad 60 lat temu, to ich popularność od kilku dziesięcioleci przeżywa prawdziwy rozkwit. Są to urządzenia sterowane komputerowo, umożliwiające precyzyjną obróbkę materiału. By jednak maszyna mogła działać potrzebny jest człowiek, który będzie potrafił ją obsługiwać i kontrolować. Nie dziwi więc fakt, iż praca za granicą na stanowisku operatora maszyny CNC cieszy się coraz większą popularnością.

Liczy się wiedza teoretyczna i zdolności praktyczne

By móc pracować w Danii w charakterze operatora maszyny CNC powinieneś mieć co najmniej trzyletnie doświadczenie na tym stanowisku oraz przejść kurs programowania takich maszyn. Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu obsługi wózka widłowego.

Najważniejszą umiejętnością, która zapewne przyda się w pracy za granicą na stanowisku operatora maszyny CNC jest umiejętność koncentracji. Warto bowiem podkreślić, że tego typu urządzenia, mimo iż są sterowane przez komputer, muszą podlegać ścisłej kontroli człowieka. W pracy operatora maszyny CNC przyda się również wiedza matematyczna, a także dokładność i sprawność manualna. Jeśli więc lubisz samodzielną pracę, jesteś osobą cierpliwą i dokładną, to z pewnością odnajdziesz się w pracy na stanowisku operatora maszyny CNC.

Główne zadania operatora maszyn CNC polegają na ustawianiu i mocowaniu narzędzi, kontrolowaniu jakości poszczególnych elementów, wykonywanych przez maszynę czy też bieżąca kontrola pracy urządzenia. Decydując się na pracę w Danii będziesz obsługiwał maszyny CNC, w tym krawędziarki, Prasy FinPower CNC, Fanuc oraz roboty – po wcześniejszym, odpowiednim ich zaprogramowaniu.

Atrakcyjne wynagrodzenie  oraz dodatek za pracę w święta i wakacje

Niewątpliwym walorem pracy w Danii na stanowisku operatora maszyny CNC jest wysokie wynagrodzenie. Pracując za granicą otrzymasz atrakcyjną stawkę godzinową, dodatki zmianowe oraz świąteczne. Dostaniesz również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge. Twoja pensja będzie wypłacana co dwa tygodnie.

Pomożemy Ci również załatwić wszelkie kwestie formalne – od zakwaterowania po niezbędne dokumenty.

oferte de munca pt Operator maszyny CNC

01.12.2023

Operator CNC fierastrau circular

Atribuțiile: Min 2-3 ani experienta anterioara ca operator CNC fierastrau; Experienta anterioara in frezare, ascutire, gaurire si taiere profile metalice

Locație: Danemarca

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator maszyny CNC

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator maszyny CNC, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie zawodowe, jako Operator maszyny CNC. Miejsca, w których pracowałeś oraz wszelkie dodatkowe umiejętności niezbędne na danym stanowisku np. znajomość języka angielskiego lub rysunku technicznego.

right
3

Weryfikacja referencji.

Zweryfikujemy referencje od jednego z Twoich poprzednich pracodawców, gdzie pracowałeś na stanowisku Operator maszyny CNC.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator maszyny CNC, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Preţuim confidenţialitatea datelor dvs.